ХОРОР НА ЧАСУ: Професорка преминула од короне док је предавала ученицима - Само је кратко изговорила "Не могу!" (ФОТО)
ПАОЛА Де Симоне, професорка историје на факултету у Буенос Ариесу срушила се усред онлине предавања. Преминула је од последица коронавируса.
Фото: Твитер/@naweljimenez
Још страшније је што су ученици гледали како се професрока гуши, а нису могли да јој помогну јер је наставу држала код своје куће путем интернета.
Паола де Симоне (46) почела је да се бори са дисањем док је предавала у среду. Њени студенти тражили су њену адресу да пошаљу хитну помоцћ, али професорка није могла да говори, преноси “FOKS News”.
Она је само кратко одговорила “Не могу”, пре него што се онесвестила. Де Симоне је касније супруг пронашао мртву у својој кући.
Професорка се недељама се борила са корона вирусом пре него што је преминула.
У објави на Твитеру неколико дана раније, рекла је да су се њени симптоми ЦОВИД-а наставили и након четири недеље.
- Веома је компликовано. Више од четири недеље позитивна сам на вирус, а симптоми не пролазе. Супруг је због целе ситуације јако исцрпљен - написала је.
(Мондо)
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (3)