ДЕТАЉИ ЗЛОЧИНА У ШВАЈЦАРСКОЈ: Бебиситерка спасла троје деце пре него што је убијена

Танјуг

08. 09. 2020. у 23:08

Бебиситерка из Италије коју је у Швајцарској убио један психички поремећени младић претходно је од њега спасла троје деце коју је чувала.

ДЕТАЉИ ЗЛОЧИНА У ШВАЈЦАРСКОЈ: Бебиситерка спасла троје деце пре него што је убијена

Фото: Принтскрин

Како преноси Анса, 46-годишња Тереза Скавели, иначе мајка троје одрасле деце, радила је у Сент Галену, а убиство се догодило пре неколико дана.

После убиства, починиоца, који је наводно швајцарски држављанин, ликвидирала је полиција из ватреног оружја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ХИТНО: Шешељ открио шта је неопходно