ПУТИН ПОСЛЕ САСТАНКА СА ЛУКАШЕНКОМ: Решење кризе у Белорусији задатак је њених грађана
РУСКИ председник Владимир Путин је данас на састанку у Сочију са председником Белорусије Александром Лукашенком, рекао да је нормализација ситуације у овој земљи задатак њених грађана и да би требало да се одвија без спољашњих притисака.
Фото: ЕПА
-Наш став је да Белоруси треба сами да се носе са овом ситуацијом, путем мирног дијалога и без уплитања и притисака са стране, и да дођу до заједничког решења-рекао је Путин.
Руски председник је Лукашенку предложио да предузме кораке у правцу обнове економије погођене пандемијом.
Путин је приметио да су земље широм света забележиле економски пад због корона вируса и да због тога морају да буду уложени додатни напори, и то не само због повратка на претходно стање, него и ради стварања услова за раст.
Путин је рекао да ће се руске оружане снаге вратити у своје сталне базе у Русији након завршетка заједничких вежби са снагама Белорусије, преноси новинска агенција ТАС.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КОМПРОМИС ЗА КИМ И "ПЕЧАТ" НА ИСТ РИВЕРУ: Детаљи пријатељског разговора Вучића и Путина
11. 09. 2020. у 10:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (1)