ТРОЈЕ МИГРАНАТА У ПРИТВОРУ: Пожар код кампа на Самосу под контролом

Биљана Ристивојевић

16. 09. 2020. у 09:50

У БЛИЗИНИ кампа за мигранте на грчком острву Самос у уторак увече је избио пожар, али су га власти ставиле под контролу, саопштили су ватрогасни и полицијски званичници.

ТРОЈЕ МИГРАНАТА У ПРИТВОРУ: Пожар код кампа на Самосу под контролом

Мигранти у Кладуши и Бихаћу/ Фото Д. Поздеровић

Током истраге троје миграната задржано је у притвору, навео је један полицијски званичник.

Пожар, који је избио у шуми, није представљао претњу по објекте у кампу, рекао је један званичник ватрогасне службе.

Узрок пожара, који је букнуо у близини центра за регистрацију, у којем се налази око 4.700 миграната, за сада није познат, преноси Ројтерс.

Прошле недеље у пожару на острву Лезбос унистен је највећи камп за избеглице у Грчкој.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Ко је био Валериј Легасов - херој Чернобиља? Открио истину о катастрофи, спасио милионе људи, па се обесио у својој канцеларији (ФОТО/ВИДЕО)