УЖАС У СТРАЗБУРУ: Девојка нападнута на улици јер је носила сукњу!

Татјана Марковић

24. 09. 2020. у 16:07

ПОЛИЦИЈА у француском граду Стразбуру покренула је истрагу поводом пријаве једне девојке да су је, усред дана, на улици напала три мушкарца због тога што је носила сукњу.

УЖАС У СТРАЗБУРУ: Девојка нападнута на улици јер је носила сукњу!

FOTO: Depositphotos

Како наводи ББЦ, 22-годишња студенткиња је, пошто су јој мушкарци приговорили због ношења сукње, од једног од њих добила ударац у лице, а један јој је претходно упутио увреду.

Она је рекла да, док су је двојица мушкараца држала, трећи ударио песницом у лице, а да су потом сва тројица побегла, као и да се инцидент догодио пред више од десетак људи, али да нико није реаговао.

У једном француском листу појавио се и извештај да су јуче у граду Милузу две жене нападнуте пошто је једна од њих прекорена због тога што носи "прекратку сукњу".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (1)

ЗВЕЗДА НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ! Следећа жртва чете Саше Обрадовића је Дубаи