ОГЛАСИЛЕ СЕ И САД: Јереван и Баку тренутно да прекину непријатељства

Танјуг

27. 09. 2020. у 23:27

САД су вечерас осудиле ескалацију насиља између Азербејџана и Јерменије у сукобу око Нагорно-Карабаха, и позвале обе стране да тренутно обуставе непријатељства.

ОГЛАСИЛЕ СЕ И САД: Јереван и Баку тренутно да прекину непријатељства

Фото: АП

Стејт департмент је саопштио да би обе стране требало да тренутно прекину с насиљем, као и с реториком или поступцима који би додатно продубили тензије, пренео је Ројтерс.

У саопштењу се додаје и да би било какво мешање других земаља у ескалирајуће насиље неће бити од помоћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу Крајина живи вјечно! (ФОТО)