ЖЕСТОКЕ БОРБЕ НА ФРОНТУ: СТРАВИЧНИ губици Азербејџана у људству и техници
ПРЕДСТАВНИК Министарства одбране Јерменије Артсрун Ховханисјан рекао је на брифингу за новинаре да су током дана вођене жестоке борбе на северу и југу Нагорно-Карабаха.
Фото: @301_AD The popco
Он је рекао да су данашњи губици азербејџанске стране велики како у људству тако и у техници.
Према јерменским подацима из строја је избачено око 330 азербејџанских војника, 130 погинулих и 200 рањених. Уништено је 29 тенкова и оклопних транспортера (гусеничара и точкаша).
Фото: Принтсцреен
Такође уништена су и 3 ТОС јединица, 11 Смерч јединица и 11 дронова.
Осим тога наглашена је и помоћ Турске Азербејџану. Наиме Ербас А400М-180 турског ратног ваздухопловства полетео је из Анкаре у 14:50 часова а слетео у базу Ерзинцан у 15:40.
Фото: ЕПА
Препоручујемо
ДИРЕКТНО УЧЕСТВУЈУ: Турска командује операцијама азербејџанског ратног ваздухопловства
30. 09. 2020. у 17:52
СИРИЈСКИ ПЛАЋЕНИЦИ НА ФРОНТУ: Докази о умешаности странаца у сукоб у Нагорно-Карабаху
30. 09. 2020. у 17:39
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)