ТРАМП ХЕЛИКОПТЕРОМ ПРЕБАЧЕН У БОЛНИЦУ: Погоршало се стање америчког председника
АМЕРИЧКОМ председнику Доналду Трампу стање се погоршало и хеликопетром је пребачен у болницу, извештава Си-Ен-Ен.
Фото: ЕПА
Хеликоптер "Марине Оне" слетео је на травњак Беле куће како би председника Трампа пребацио у медицински центар Волтер Рид.
Председник Трамп позитван је на вирус корона, и има температуру од јутрос, саопштила је особа блиска Белој кући.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ТРАМПОВ ДОКТОР: Ево како се осећа и коју терапију узима председник САД
02. 10. 2020. у 22:53
ОГЛАСИЛА СЕ МЕЛАНИЈА ТРАМП: Ево које симптоме има и како се осећа прва дама САД (ФОТО)
02. 10. 2020. у 18:23
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (8)