"ЗАМАЛО СРЧАНИ УДАР!" Жена ушла у дневну собу и доживела шок! Имала је шта да види (ФОТО)

Novosti online

07. 10. 2020. у 13:36

- МАЛО је недостајало да доживим инфаркт- написала је једна жена на Твитеру, уз слику њене мачке која лежи на тепиху, док делује као да јој је једна предња нога сасвим одвојена од тела.

ЗАМАЛО СРЧАНИ УДАР! Жена ушла у дневну собу и доживела шок! Имала је шта да види (ФОТО)

Foto: Принтскрин

Међутим, испоставило се да је оно од чега је газдарица доживела шок била само оптичка варка: мачка није повредила нити откинула ногу, веће је реч о играчки коју је донела.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

Спој ритма и дечје маште - Хуманитарни мјузикл “Боки и КрокРоцкодилоси” за помоћ Фондацији Једро