НАПЕТО ПРЕД ИЗБОРЕ У САД: Анкете показују да је Бајден у благој предности, али Трамп још има добре шансе да победи
ИАКО све анкете у САД показују да је демократски председнички претендент Џо Бајден доминантан у односу на свог супарника, актуелног председника Доналда Трампа, избори тек предстоје и Трамп још има добре изгледе да победи, навео је ЦНН.

Фото: ЕПА
Анализа предизборних истраживања показала је да Бајден, у овом тренутку, у бољој позицији од било ког кандидата од 1936. године, када су почеле да се спроводе истраживања заснована на новој научној методологији истраживања јавног мнења, пренео је ЦНН.
Према резултатима истраживања које су у недељу објавили АБЦ њуз и Вашингтон поуст, Бајден има подршку 55 одсто, а Трамп 43 одсто анкетраних.
Ово је већ трећа национална анкета у којој Бајден не само да има више од 10 одсто више подршке од Трампа, већ и трећи пут има преко 50 одсто бирача на својој страни.
Препоручујемо

ВРЛО БРЗО СЕ ВРАТИО ДУЖНОСТИМА: Трамп наставља кампању митингом на Флориди у понедељак
09. 10. 2020. у 23:30

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)