НОВИ ШЕФ ОДБОРА ГУВЕРНЕРА ММФ: Најавио помоћ сиромашнима
17. 10. 2020. у 00:45
ПРИОРИТЕТ мексичког министра финансија Артура Ерере на новој дужности председника Одбора гувернера Међународног монетарног одбора (ММФ) и Светске банке биће помоћ сиромашнијим земљама погођеним пандемијом корона вируса, саопштено је из мексичког Министарства финансија.
Повезане вести

Вучић разговарао са шефом Делегације ММФ-а
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић разговарао је путем видео-линка са шефом делегације Мисије Међународног монетарног фонда Јаном Кејсом Мартејном.
14. 10. 2020. у 14:39

БРЗО СЕ ОПОРАВЉАМО: Разговор премијерке са представницима Међународног монетарног фонда
СРБИЈА је заинтересована за наставак сарадње са Међународним монетарним фондом и након истека актуелног аранжмана. То је у понедељак, изјавила председница Владе Републике Србије Ана Брнабић, наглашавајући да оваква сарадња најбоље промовише нашу земљу као економски стабилну државу и пожељно тржиште за улагање.
12. 10. 2020. у 22:20

ПРОГНОЗА ММФ: Африци ће требати 1,2 билиона долара за опоравак
ЗБОГ економске штете и здравствених трошкова изазваних епидемијом корона вируса, Африци ће у наредне три године бити потребно 1,2 билиона долара за опоравак, саопштио је Међународни монетарни фонд.
10. 10. 2020. у 23:36

У ТОКУ РАЗГОВОРИ СА ДЕЛЕГАЦИЈОМ СВЕТСКЕ БАНКЕ: Главна тема резултати у овој години, реформе и буџет за наредну годину
У ТОКУ су разговори српске делегације са мисијом ММФ-а, у оквиру актуелног аранжмана ПЦИ.
06. 10. 2020. у 15:14
Најновије из рубрике

ПУТИН: Нико не сумња да ће Русија победити
НИКО не сумња да ће Русија победити, рекао је председник Руске Федереције Владимир Путин.
21. 04. 2025. у 18:33

уживоРАТ У У УКРАЈИНИ: Путин најавио наставак борбених дејстава; Украјинци заробили руске војнике у Курску
РАТ у Украјини – 1.153. дан.
21. 04. 2025. у 07:02 >> 18:23

ПОСЛЕ УВОЂЕЊА ВАНРЕДНОГ СТАЊА У СЛОВАЧКОЈ: И у Мађарској напето - масован одстрел 600 грла! Сабласне сцене у ЗОО вртовима у Братислави
НЕКОЛИКО држава средње Европе бори се последњих месец дана са ширењем болести животиња, а епидемија слинавке и шапа проузроковала је увођење ванредног стања у Словачкој још 8. априла.
21. 04. 2025. у 18:01

РОЂАКА (93) ПАПЕ ФРАЊЕ НЕУТЕШНА, МОЛИЛА СЕ ДАНОНОЋНО ЗА ЊЕГА: Цело ово село данас плаче за њим
РАНО јутрос је свет пробудила вест да је преминуо папа Фрања у 88. години, другог дана Васкрса. Иако се и даље нижу незваничне сумње о његовој смрти, његова породица је изразила забринутост о његовом стању још у фебруару ове године.
21. 04. 2025. у 17:40

КАДА И ГДЕ ЋЕ БИТИ САХРАЊЕН ПАПА ФРАЊА: Сам одабрао ковчег - Његов испраћај разликоваће се од пређашњих папинских погребних церемонија
САХРАНА папе Фрање разликоваће се од пређашњих папинских погребних церемонија које су традиционално биле раскошне и строго формалне.
21. 04. 2025. у 17:35
Коментари (0)