КОРОНА ДИВЉА У ГРЧКОЈ: Потврђена 482 нова случаја, преминуло десеторо људи

Танјуг

17. 10. 2020. у 23:37

У ГРЧКОЈ су потврђена 482 нова случаја ковид-19, док је од последица болести преминуло још десеторо људи, саопштила је Национална организација за јавно здравље.

КОРОНА ДИВЉА У ГРЧКОЈ: Потврђена 482 нова случаја, преминуло десеторо људи

Фото: ЕПА

Међу новим случајевима заразе, 19 је потврђено на граничним прелазима, док је 46 повезано с већ познатим кластерима, преноси АНА.

На одељењима интензивне неге налази се 83 пацијената. Њихова просечна старост је 66 година, а 95,2 одсто су хронични болесници или имају 70 или више година.

У Грчкој је од почетка пандемије потврђено 24.932 случајева ковид-19, који је довео до смртног исхода код 500 пацијената.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...