УДВОСТРУЧУЈЕ СМРТНОСТ ОД КОРОНЕ: Људи који имају проблема са овим органима морају бити опрезнији
БУБРЕЖНА болест удвостручује смртност од вируса корона, открива истраживање британских научника.

Фото: Depositphotos
Нови подаци сугеришу да пацијенти са већ постојећим бубрежним проблемима, или онима који су узроковани вирусом, имају знатно мање шансе за преживљавање од људи са познатијим факторима ризика попут оштећења плућа.
Истраживачи са Империјал Колеџа у Лондону позвали су лекаре да буду у високој приправности због проблема са бубрезима, с обзиром на нове податке.
Препоручујемо

НАЈНОВИЈИ ПРЕСЕК СТАЊА У СРБИЈИ: 214 нова случаја вируса корона - преминуле две особе
18. 10. 2020. у 15:05

ДА ЛИ ЧУЈЕТЕ ОВАЈ ЗВУК? Притајени симптом ковида 19 крије се у вашим ушима
18. 10. 2020. у 13:26

НОВИНАРКА РТЦГ ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ВУЧИЋА: Председник Србије јој очитао буквицу - "Наравно да одоше"
ЦРНОГОРСКА новинарка из Радио телевизије Црне Горе (РТЦГ) покушала је да испровоцира председника Србије Александра Вучића питањем о изручењу Светозара Маровића.
16. 05. 2025. у 16:08

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)