БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
Miki
31.10.2020. 22:21
Vidim, ostavili ludaci krastavce i ja mislim palrike...oni stvarno ne znaju sta valja
Beogradjanka
01.11.2020. 07:38
@Miki - Nisu krastavci,tikvice?
Portir
31.10.2020. 23:47
Paori
Paor
01.11.2020. 04:49
@Portir - Portiri...
buki
01.11.2020. 01:15
Šta bi oni radili da im neko kao nama uvede sankcije, koje su trajale godinama? O bombardovanju da i ne pričam......
tia
01.11.2020. 02:20
Nece doci do zatvaranja prehrambenih prodavnica :)
Luka
01.11.2020. 02:46
TIKVICE?nisu Krastavci
buki
01.11.2020. 10:27
Šta bi oni radili da im neko kao nama uvede višegodišnje sankcije, pojeli bi se međusobno?