ВИШЕ ОД 2.000 ЗАРАЖЕНИХ: Корона не попушта у Грчкој, двоцифрен број мртвих
У ГРЧКОЈ је у уторак регистровано 2.166 нових случајева корона вируса, а преминуло је 13 пацијената, показују подаци Националне организације за јавно здравље.
Фото: ЕПА
Највише заражених је у Атини и Солуну.
Укупан број заражених премашио је 44.000, а број смртних случајева достигао је 655, преноси Катимерини.
Грчка је јуче продужила полицијски час и забранила рад ресторана, барова, позоришта и музеја у најмногољуднијим деловима земље на месец дана, како би се изборила са великим бројем случајева Ковид-19.
Препоручујемо
КОРОНА СЕ НЕ СМИРУЈЕ: У Грчкој још 1.678 случајева, преминуло девет особа
01. 11. 2020. у 19:34
ПРЕКО 2.000 НОВИХ СЛУЧАЈЕВА: Не смирује се епидемија у Грчкој, преминуло шест особа
31. 10. 2020. у 20:44
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)