КОРОНА У НЕМАЧКОЈ: 16.017 новооболелих, 63 умрлих
08. 11. 2020. у 07:38
У НЕМАЧКОЈ је према последњим подацима регистровано 16.017 новооболелих од корона вируса, саопштио је данас Институт "Роберт Кох".
Повезане вести

НЕМАЧКИ МИНИСТАР ПОЛИЦИЈЕ: Хиљаде полицајаца надгледаће спровођење мера
НЕМАЧКА планира да од понедељка расподели хиљада припадника савезне полиције широм земље како би надгледали поштовање оштријих рестриктивних мера, уведених због корона вируса, које укључују затварање ресторана и барова, поручио је данас министар унутрашњих послова Хорст Зехофер.
29. 10. 2020. у 18:37

КОРОНА "ЗАКЉУЧАЛА" НЕМАЧКУ И ФРАНЦУСКУ: Затворени ресторани, позоришта, биоскопи, отворене апотеке и радње, школе и вртићи
ДВЕ велике европске земље, Немачка и Француска, биће најмање до децембра "закључане" због погоршања пандемије вируса корона.
29. 10. 2020. у 18:02
Најновије из рубрике

ИРАН КРЕНУО СА ОБНОВОМ НУКЛЕАРНИХ ПОСТРОЈЕЊА, ИНСПЕКТОРИМА ЗАБРАЊЕН УЛАЗ: Објављени нови сателитски снимци (ФОТО)
МАКСАРА Технолоџис објавили су сателитске снимке на којима се јасно виде грађевински радови на иранском нуклеарном постројењу Фордо који је био један од циљева недавних америчких удара.
30. 06. 2025. у 12:50

"У КИЈЕВУ ДОБРО ЗНАЈУ ШТА МОРА БИТИ УЧИЊЕНО" Песков: Приоритет интеграција нових региона Русије
ПОРТПАРОЛ Кремља, Дмитриј Песков, изјавио је данас да украјинске власти "веома добро знају" шта је потребно да би се зауставила специјална војна операција Русије у Украјини, те подсетио да је све услове за то изнео руски председник Владимир Путин пре годину дана.
30. 06. 2025. у 12:35

САЈБЕРНАПАД НА ФОНДАЦИЈУ RADIX, ПОДАЦИ ЗАВРШИЛИ НА ДАРК ВЕБУ: Погођена и државна администрација Швајцерске
ШВАЈЦЕРСКЕ власти саопштиле су данас да је сајбернапад на непрофитну здравствену фондацију Радиx довео до крађе и енкрипције података, те да су последице напада делимично погодиле и савезну администрацију.
30. 06. 2025. у 11:19

ПРЕМИНУЛА ЖЕНА КОЈУ ЈЕ ПРЕ ТРИ МЕСЕЦА ИЗУЈЕДАО ЧОПОР ПАСА: Прошла је кроз неколико операција, укључујући и ампутацију руке
МАРИЈА Буковић (66), коју је средином марта у Даскатици код Чазме у Хрватској напао и тешко повредио чопор паса, преминула је у Бјеловарској болници.
30. 06. 2025. у 10:52

ЖЕСТОКА ОФАНЗИВА РУСА У КРАСНОАРМЕЈСКОМ ПРАВУ: "Ситуација је изузетно тешка за непријатеља"
РУСКЕ трупе спроводе офанзиву широког фронта у Красноармејском правцу, изјавио је данас шеф ДНР Денис Пушилин.
30. 06. 2025. у 10:50
Коментари (0)