"БАЈДЕН ЋЕ БИТИ ПРЕДСЕДНИК АМЕРИЧКЕ ПОШТЕ!" Руски историчар понизио медијског победника избора у САД (ВИДЕО)
ЏО Бајден ће бити проглашен председником Сједињених Држава, али ће постати председник без легитимитета - рекао је у етеру програма „Вече са Владимиром Соловјевим“ политиколог и историчар Сергеј Станкевич.

Фото: Принтскрин
Станкевич каже да ће Џо Бајден ће за многе Американце бити председник америчке поште.
- Велики део гласова које је добио били су гласачки листићи који су стигли преко поште. И, највероватније, нико неће знати колико је од њих стварних живих гласача - рекао је Станкевич.
Предвидео је да ће Трамп напустити Белу кућу, али да "трампизам" неће напустити Америку. Политиколог сматра да је овај политички тренд узео маха и пустио дубоке корене.
Препоручујемо

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (1)