ИТАЛИЈА ПОНОВО ПРЕД КОЛАПСОМ: За један дан преминуле 623 особе, укупан број заражених већи од милион

Новости онлине

11. 11. 2020. у 17:14

У ИТАЛИЈИ је од почетка пандемије од корона вируса оболело најмање 1.028.424 људи, у протеклих 24 сата 32.961.

ИТАЛИЈА ПОНОВО ПРЕД КОЛАПСОМ: За један дан преминуле 623 особе, укупан број заражених већи од милион

Фото: Танјуг/АП

Од јуче су преминуле још 623 особе, а према наводима званичника у овом тренутку имају више од 600.000 активних случајева заразе.

Италија је ушла у топ 5 земаља света која последњих дана обара рекорде у броју преминулих и оболелих... Драматичну листу дели са САД, Француском, Индијом и Уједињеним краљевством.

Званичници су забринути због наглог пораста броја хоспитализованих. Данас је у болницу примљено 29.444 људи. Толико људи нису хоспитализовали ни у највећем пику првог таласа. Највећи број људи који су примљени у болницу у једном дану забележен је 4. априла и износио је 29.444.

- Здравствени систем је пред колапсом - рекли су медицински званичници.

У овој земљи је од почетка пандемије преминуло 42.953 људи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

НА ТРГУ ЗА ДОЧЕК НОВЕ ГОДИНЕ Објављено колико ће град платити Мерлину за концерт у најлуђој ноћи

НА ТРГУ ЗА ДОЧЕК НОВЕ ГОДИНЕ Објављено колико ће град платити Мерлину за концерт у "најлуђој ноћи"

Већина певача дочек Нове године проводи радно јер је ово својеврсна прилика да зараде огромне хонораре, који су неретко и по неколико пута већи у односу на стандардне.

29. 11. 2025. у 17:35

Коментари (0)

ПРВИ РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА У СРБИЈИ