ЉУБАВ ЈАЧА ОД КОРОНЕ: Италијан (81) није могао да посети супругу, па јој је засвирао испред болнице (ВИДЕО)
АКО је музика храна љубави, само је свирајте - поготово кад вам се због пандемије оставља тако мало других могућности.

Фото: Принтскрин
Том се логиком се послужио и Италијан Стефано Бодзини (81), који није могао да посети болесну супругу у болници, па је сео испред ње и почео да свира хармонику.
Дирљив тренутак снимљен је док га је његова супруга Карла Саки гледала с прозора другог спрата болнице у Кастел Сан Ђованију, граду у северној италијанској регији Емилиа-Ромања.
Романтичани свирач на својој је хармоници одвирао микс балада и љубавних песама да би прешао на омиљене песме своје супруге.
Стефано и Карла у браку су 47 година.
Препоручујемо

КОРОНА ГАЗИ ИТАЛИЈУ: Највећи број заражених у једном дану - људи беже из Ломбардије
06. 11. 2020. у 18:13

УЖАСНЕ ВЕСТИ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Рекордних 34.500 оболелих од вируса корона - умрло 445 особа
05. 11. 2020. у 17:52

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)