БИЛИ У КОНТАКТУ СА ЗАРАЖЕНИМ ЗВАНИЧНИКОМ Председник Аргентине и министри у самоизолацији

Биљана Ристивојевић

11. 11. 2020. у 16:00

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Алберто Фернандес и неколико министара владе ушли су у самоизолацију након што су били у контакту са званичником зараженим корона вирусом, саопштила је данас аргентинска влада.

БИЛИ У КОНТАКТУ СА ЗАРАЖЕНИМ ЗВАНИЧНИКОМ Председник Аргентине и министри у самоизолацији

Фото: АП

Фернандес је тестиран негативно, али ће ипак остати у самоизолацији, каже се у саопштењу.

Додаје се да министри унутрашњих и спољних послова, као и министар за родну равноправност још чекају резултате теста, преноси Ројтерс.

Председник и министри били су на састанку са секретаром Председништва са стратешке послове Густавом Белисом, који је тестиран позитивно.

Аргентина је међу најтеже погођеним земљама корона вирусом, са 1,27 милиона заражених и 34.531 смртним случајем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!