КАКО СУ СЕЈАЛИ - ТАКО ЖАЊУ: Лукашенкова брутална порука Американцима поводом изборног хаоса

Новости онлине

13. 11. 2020. у 19:56

АМЕРИКА се мешала у изборе других земаља и сада су током предизборне кампање у сопственој земљи добили резултате својих дела, оценио је белоруски председник Александар Лукашенко.

КАКО СУ СЕЈАЛИ - ТАКО ЖАЊУ: Лукашенкова брутална порука Американцима поводом изборног хаоса

Фото: РИА.ру

- У Белорусији ништа није наговештавало такве догађаје... Радили су кришом, стварали ћелије у предузећима, посебно државним, онда су почели да их мешају... Ушли су у наше научно-практичне центре, медицинске. Урадили су све стручњаци да би се на подсвесном нивоу управљало људима. У основи свега је било оно што су радили амерички стручњаци - рекао је председник Белорусије руским и страним новинарима.

Како је рекао, када је видео предизборну кампању у Америци, руском председнику је у разговору рекао:

- Они (САД) су се свуда и стално мешали у председничке изборе ... посебно у Русији и Белорусији. Ето им сад – жању шта су посејали.

Подсетимо, председнички избори у Америци су одржани 3. новембра. Медији су прогласили за победника кандидата Демократске странке Џозефа Бајдена. Потом је и он сам прогласио победу, али је актуелни председник Доналд Трамп рекао да је далеко од тога да су избори завршени и да ће правду тражити на суду.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (2)

СНИМЦИ СУ УКРАДЕНИ: Водитељ се присетио Сузаниних снимака- Најтеже је када људи кажу да је она то намерно пустила