СТРОГА КОНТРОЛА ПОШТОВАЊА МЕРА У Мађарској војници од данас помажу полицији на јавним местима
МАЂАРСКИ војници ће од данас помагати полицији у обављању дужности на јавним местима, учествујући у одржавању реда, мира и јавне безбедности, саопштено је из Министарства одбране.
Фото: АП
Државни секретар Силард Немет рекао је на конференцији за новинаре да ће војници помагати у контроли поштовања правила која су на снази током ванредног стања, укључујући и полицијски час, преноси мађарска агенција МТИ.
Немет је рекао да ће војска ставити на располагање све своје капацитете и средства за помоћ мађарском народу и за одржавање безбедности и мира у земљи.
Препоручујемо
ЗА НЕДЕЉУ ДАНА УТРОСТРУЧЕН БРОЈ Нагли скок заражених вирусом корона у Суботици
16. 11. 2020. у 14:30
СПАРТАНАЦ СЕ БРАНИ СА СЛОБОДЕ Будванин ухапшен јер је организовао јавно окупљање
16. 11. 2020. у 13:32
СЈАЈНА ВЕСТ! "Модернина" вакцина ће имати 94.5 одсто ефикасности, ускоро стиже одобрење
16. 11. 2020. у 13:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)