КРШИЛИ МЕРЕ ЗБОГ КРШТЕЊА: Полиција прекинула церемонију због превеликог броја гостију

16. 11. 2020. у 16:53

У ЦРКВИ на северу Лондона јуче се на крштењу окупило тридесетак људи, али церемонија није дуго потрајала.

КРШИЛИ МЕРЕ ЗБОГ КРШТЕЊА: Полиција прекинула церемонију због превеликог броја гостију

Фото: ЕПА

Наиме, због правила строгог "локдауна" која не дозвољавају окупљање толиког броја људи интервенисала је полиција.

Полицајци су стали на врата евангелистичке цркве како би спречили људе да уђу, а пред црквом су била паркирана два полицијска комбија и службени аутомобил.

Након што су полицајци попричали са свештеником, он је пристао да не настави с церемонијом која се одржавала у унутрашњости цркве.

- Рекли су нам да зауставимо крштење и полиција је почела да засутавља људе на улазу у цркву. Прво је било 20 гостију, а на крају их се нагомилало око 30 - рекао је млади 28-годишњи свештеник Реган Кинг.

(Индекс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ТО МИ ЈЕ МНОГО СМЕТАЛО: Беквалчева открила истину о односу са Владом Георгиевим