ЦРНИ РЕКОРД У АУСТРИЈИ: По први пут више од 100 преминулих од вируса корона
Аустрији се данас бележи још један „црни рекорд“, пошто је по први пут у једном дану преминуло више од 100 особа од короне, или са корона вирусом.
Фото: ЕПА
У протекла 24 сата број новозаражених и умрлих драстично је порастао.
Број новозаражених достигао је 7.091, а умрлих 109.
Након што је у уторак број новооболелих са „само“ 5.984 указивао на благи пад, у протекла 24 уследио је нови драстичан раст новозаражених.
Укупан број умрлих у Аустрији порастао је на 2.058.
Препоручујемо
У АУСТРИЈИ НАЈГОРИ ДАН ОД ПОЧЕТКА ЕПИДЕМИЈЕ: 9.262 новозаражених - преминуле 44 особе
12. 11. 2020. у 15:05
АУСТРИЈСКИ ЦРНИ РЕКОРД: По први пут више од 6.000 новозаражених короном
04. 11. 2020. у 13:13
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)