УБИО МЛАДИЋА (24) ЗБОГ ТАШНЕ: Прети му доживотна робија

Тањуг

01. 12. 2020. у 23:21

САМЈУЕЛ Одупитан (23) из Кројдона у Лондону избо је насмрт ножем Тајлера Роја (24) због Гучи ташне од 800 фунти (890 евра), због чега га можда чека доживотна затворска казна, након што је данас суд пресудио да је крив.

УБИО МЛАДИЋА (24) ЗБОГ ТАШНЕ: Прети му доживотна робија

Фото: Танјуг/АП

Убица је пратио жртву, која је изашла из трамваја, јер је приметио да несрећни Роје носи Бенгал Гучи ташну, и близу станице га је пет пута убо ножем.

Злочин се догодио 23. фебруара, а Роје је непосредно пред смрт причао са девојком, када га је убица позвао: "Брате, брате, брате, стани", пренео је Дејли мејл.

Суд је Одупитана прогласио кривим за злочин, казну ће изрећи 7. децембра, а једна од опција је доживотна робија.

Пролазници су Ројеа пребацили у болницу, али је тамо издахнуо приликом интервенције лекара који су покушали да га спасу, пошто су му били пробијени плићно крило и аорта.

Убијени се враћао с посла у 23.00, а радио је као хотелски рецепционер.

Насеље Кројдон у јужном Лондону је 2018. године било једно од најопаснијих крајева у граду, а посебно је "познато" због убистава ножем.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.

21. 07. 2025. у 18:43

Коментари (0)

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од делија?! (ФОТО/ВИДЕО)