ХАОС У ТРАМПОВОМ ПРАВНОМ ТИМУ: Сукобили се главни адвокати око доказа о изборној крађи

У ПРАВНОМ тиму Доналда Трампа дошло је до несугласица између двојице главних адвоката, Вилијама Бара и Рудолфа Ђулијанија, који се не слажу око тога да ли треба да се настави са покушајем доказивања изборне крађе.

ХАОС У ТРАМПОВОМ ПРАВНОМ ТИМУ: Сукобили се главни адвокати око доказа о изборној крађи

Фото Илустрација В. Н.

Генерал Бар, наиме, каже да његов тим није нашао доказе о изборној крађи, али Руди Ћулијани саветује да се настави са потрагом, пренео је Ројтерс.

Бар је у интервјуу за АП рекао да - до данас нису пронађени докази који би указивали да је дошло до крађе која би утицала на директан исход избора - јавио је Ројтерс.

Ђулијани је критиковао Бара јер, како тврди, није добро истражио доказе о којима се причало и који би наводно могли да окрену ствари у Трампову корист.

- Уз дужно поштовање према генералу Бару, није било никакве истраге министарства правде - рекао је Ђулијани.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

МЕСИ И ДРУЖИНА НА ТЕШКОМ ИСПИТУ: Швајцарци желе да сруше светског шампиона и испишу историју!