БАРАК ОБАМА О ВАНЗЕМАЉЦИМА: Не могу да Вам кажем, извините
ИСТИНА је негде тамо, али њу нећете чути од Барака Обаме. Бивши амерички председник рекао је да је испитивао владу о ванземаљцима и НЛО-има док је био на функцији. Али не жели да говори о ономе што му је речено.
Фото: ЕПА
Обама је ове недеље у интервјуу у емисији „Лејт шоу“ са Стивеном Колбертом говорио о поверљивим информацијама које је добио током свог боравка у Белој кући. Демократа је потврдио да је питао за ванземаљце, али био је уздржан о ономе што зна.
- Свакако сам то питао - открио је Обама када је Колберт споменуо НЛО.
- И?! - инсистирао је новинар.
- Не могу да вам кажем - одговорио је Обама, благо се осмехујући - Извините!.
Колберт је Обамино уздржавање протумачио као прећутну потврду да нисмо сами у универзуму.
- У реду, схватићу то као ’да‘ - подметнуо је он - Јер да их није било, рекли бисте да их није било. Управо сте одиграли своју руку. Мислио сам да играте покер. Само сте 100 посто показали последњу карту.
Бивши председник је одлучио да не одвраћа Колберта од овог драматичног закључка.
- Слободно тако мислите - рекао је.
Обама није једини бивши амерички председник који је говорио на тему ванземаљаца у ток-шоу емисији. Раније ове године, Бил Клинтон рекао је Џимију Кемелу да се не би „изненадио“ да постоје ванземаљци.
Клинтон је такође порекао да је америчка влада држала ванземаљце у злогласној ваздухопловној бази Област 51 у Невади. - Прво сам послао људе да погледају извештаје о Области 51, како би били сигурни да тамо нема ванземаљаца ... Није било ванземаљаца - рекао је.
(Спутњик.рс)
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)