СТРАВИЧНА ТРАГЕДИЈА: Дечак пуцао себи у главу током онлајн наставе у Калифорнији
ДЕЧАК Адан Љанос (11) из Калифорније у среду је извршио самоубиство током онлајн наставе коју је пратио преко "Зума" док су му били искључени микрофон и камера. Трагично преминули ученик шестог разреда пуцао је себи у главу из пиштоља.
Фото: Фејбук
Његова сестра, која је учила у другој соби, такође онлајн, пронашла га је и отрчала до комшије који је позвао помоћ, пише "Дејли мејл".
Дечак је са повредом главе хитно пребачен у болницу, али је убрзо преминуо. Шерифова канцеларија саопштила је да се дечакова породица налазила уз њега у болници пре него што је подлегао повредама.
"Наше мисли су уз породицу и све оне који су погођени овим трагичним догађајем", написали су из шерифове канцеларије на својој Фејсбук страници.
Истрага о детаљима овог несрећног догађаја и даље је у току. Није јасно чији је пиштољ дечак користио у инциденту.
Покренута је страница ГоФундМе коју је поставила Аданова тетка како би помогла у трошковима сахране.
Препоручујемо
ВЕТАР ОДУВАО ПРИКОЛИЦУ КАМИОН: Начисто се преврнула - језив снимак из Хрватске (ВИДЕО)
28. 03. 2026. у 10:59
ИНДИЈА НАБАВЉА С-400 И ТРАНСПОРТНЕ АВИОНЕ ИЗ РУСИЈЕ: Не желе да открију број
28. 03. 2026. у 10:49
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)