УПОЗОРЕЊЕ МЕТЕОРОЛОГА: Њујорк ће погодити снежна олуја!
МЕТЕОРОЛОЗИ предвиђају да ће Њујорк погодити снежна олуја која ће почети у послеподневним часовима.

Фото: АП
Висина снежног покривача могла би да достигне један метар, а невреме би могло да се прошири широм региона, преноси Њујорк пост.
Метеоролози предвиђају да ће у Њујорку висина снежног покривача износити између 15 до 30 центиметара, али и да би могла да достигне метар.
Очекује се да ће обилне снежне падавине почети у послеподневним часовимаи да ће бити праћене изузетно ниским температурама.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)