"АЗЕРБЕЈЏАНСКА СТРАНА НАСТАВЉА ДА ШИРИ ДЕЗИНФОРМАЦИЈЕ": Војска Карабаха негира напад на положаје Азера

Новости онлајн

28. 12. 2020. у 11:25

ВОЈСКА непризнате републике Нагорно-Карабах назвала је дезинформацијом саопштења Министарства одбране Азербејџана о нападу „нелегалне јерменске војне групе“ на њихове положаје.

АЗЕРБЕЈЏАНСКА СТРАНА НАСТАВЉА ДА ШИРИ ДЕЗИНФОРМАЦИЈЕ: Војска Карабаха негира напад на положаје Азера

Сукоби у Нагорном Карабаху

- Потврђујемо да током целог јучерашњег дана, па све до сада, ни једна јединица војске Карабаха, ни један војник, није учествовао у било каквим операцијама. Није била регистрована ни једна ванредна ситуација, ни један пуцањ јерменске војске - наводи се у саопштењу војске Карабаха.

У тексту се додаје да „азербејџанска страна наставља да шири дезинформације о наводном нападу јерменске оружане групе на јединице азербејџанске војске“.

Министарство одбране Карабаха је саопштило да војска Карабаха строго поштује примирје.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.

30. 06. 2025. у 07:38

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада