ОД КОРОНЕ ПРЕМИНУЛО ЈОШ 852: У Немачкој близу 13.000 новозаражених

Биљана Ристивојевић

29. 12. 2020. у 08:47

БРОЈ заражених корона вирусом у Немачкој повећао се за 12.892 на 1.664.726, показују подаци Института "Роберт Кох".

ОД КОРОНЕ ПРЕМИНУЛО ЈОШ 852: У Немачкој близу 13.000 новозаражених

Фото: ЕПА

Од последица заразе корона вирусом преминуло је још 852 људи, укупно 30.978 од почетка пандемије, преноси Ројтерс.

Немачка се по броју потврђених случајева Ковид-19 налази на десетом месту у свету.

Јуче је објављено да је високозаразни сој корона вируса Б1.1.7 у Немачкој био присутан још од новембра, како су открили лекари који су накнадно прикупљали податке из узорака старијег пацијента који је преминуо.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне