НЕТАНИЈАХУ ОСУЂУЈЕ: Догађаји у САД су срамотан чин

Танјуг

07. 01. 2021. у 14:36

ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетанијаху назвао је данас упад демонстраната у зграду Конгреса САД "срамотним чинон" и поручио да се такав догађај мора "снажно осудити".

НЕТАНИЈАХУ ОСУЂУЈЕ: Догађаји у САД су срамотан чин

Foto: Printskrin

Нетанијаху је у Јерусалиму током заједничког обраћања са министром финансија САД Стивеном Мнучином, рекао да је инцидент у Вашингтону "дивљање" и поручио да не сумња да ће америчка демократија превладати.

-Увек је то чинила- поручио је Нетанијаху, преноси Ројтерс.

Четири особе су страдале, а 52 су ухапшене, након што су присталице председника Доналда Трампа упале у зграду Капитола како би спречиле Конгрес да потврди победу Џоа Бајдена на председничким изборима, изјавио је шеф полиције у Вашингтону.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ДАЛА ПУТИНУ ПОВОД ДА ЈЕ РАСТУРИ ОД БОМБАРДОВАЊА Трамп упозорава на жестоку ескалацију