ТРАМПУ ГАСЕ ФЕЈСБУК?! Председнику САД прети брисање странице због овог снимка (ВИДЕО)

Novosti online

07. 01. 2021. у 17:35

ПРЕДСЕДНИКУ САД Доналду Трампу је суспендован Фејсбук налог на најмање две недеље - и можда на неодређено време.

ТРАМПУ ГАСЕ ФЕЈСБУК?! Председнику САД прети брисање странице због овог снимка (ВИДЕО)

Фото: ЕПА

То значи да је председнику забрањено да објављује информације на Фејсбуку и Инстаграму тек до преласка власти на Џоа Бајдена 20. јануара.

Друштвена мрежа првобитно је увела забрану од 24 сата након што су његове присталице напале амерички Капитол.

Шеф Фејсбука Марк Закерберг написао је да су ризици да се дозволи Трампу да се оглашава на Фејсбуку „једноставно превелики“.

Трампу је због видео-снимка у ком је позвао присталице које су заузеле Капитол да се разиђу, поручио им да их разуме и да их воли и поновио тврдњу да је покраден на председничким изборима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (4)

МИЛОГОРЦИ У ШОКУ! Ево шта је најбољи ватерполиста Црне Горе урадио после меча са Србијом