ЗА НЕНОШЕЊЕ МАСКЕ НА АЕРОДРОМУ КАЗНА 32.000 ЕВРА: Аустралија донела драстичне мере у борби против короне
СВАКО ко не буде носио маску на аеродрому у Западној Аустралији платиће казну до 50.000 аустралијских долара (32.000 евра), у склопу нових, драстичних мера да се заустави ширење мутираног, високозаразног соја вируса.
Закључавање граница појединих држава оштетило и наше држављане
Прошле недеље су се премијери аустралијских држава договорили да ношење маски буде обавезно на летовима широм Аустралије.
Премијер Западне Аустралије Марк Мекгоуан је пооштрио мере које је договорио са колегама премијерима, рекавши да су маске у тој аустралијској држави обавезне не само у авионима, већ и на аеродромима, пренео је Дејли мејл.
Препоручујемо
СЗО САОПШТИЛА ЗАБРИЊАВАЈУЋЕ ВЕСТИ: Ова година пандемије можда тежа него прошла
13. 01. 2021. у 18:25
БРОЈ ПРЕМИНУЛИХ ПАДА, ВИШЕ НОВОЗАРАЖЕНИХ: Бројке у Италији поново не обећавају
13. 01. 2021. у 18:10
ПУТИН НАЛОЖИО ИСПИТИВАЊЕ ВАКЦИНЕ НА НОВЕ СОЈЕВЕ ВИРУСА: Потребне су нам детаљне анализе!
13. 01. 2021. у 17:44
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)