ТРЕЋИ НАЈВИШИ ДНЕВНИ БРОЈ УМРЛИХ: У Великој Британији преминило 1.295 особа од вируса корона
У ВЕЛИКОЈ Британији је забележен трећи највиши дневни број смртних случајева од почетка епидемије, али је број новозаражених пао на најнижи ниво до почетка ове године, показују владини подаци.
Фото: АП
У последња 24 сата од корона вируса је преминуло 1.295 особа, чиме је укупан број смртних случајева порастао на 88.590, преноси Ројтерс.
Од последњег пресека регистровано је 41.346 новозаражених, штој е доста мање од претнодног дана када је тај број износио 55.761 и најнижи дневни биланс од 27. децембра.
У Великој Британији је до сада оболело 3.357.361.
Препоручујемо
ЈЕДАН ОД НАЈСМРТОНОСНИЈИХ ДАНА У ВЕЛИКОЈ БРИТАНИЈИ: 1.243 смртна исхода
12. 01. 2021. у 18:44
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)