ОДБИО ДА СЕ ВРАТИ КУЋИ БЕЗ ГАЗДЕ: Пас чекао власника недељу дана испред болнице (ВИДЕО)
ВЕРНИ пас чекао је скоро недељу дана испред бонице у Турској, све док му власник није отпуштен након лечења од проблема са мозгом.
Фото: Принтскрин
Женка мешанца по имену Бончук, што на турском значи "перла", награђена је за своју верност емотивним сусретом са власником Кемалом Сентурком (68), када је коначно изашао из болнице у граду Трабзон на североистоку Турске.
Сентурк је пребачен у болницу 14. јануара, због емболије мозга, а Бончук, која је име добила по својим смеђим очима, пратила је кола хитне помоћи.
Од тада се свакога дана враћала и чекала испред болнице, а особље ју је понекад хранило.
Сентуркова ћерка је неколико пута покушавала да керушу врати кући, али је она сваки пут бежала да би се вратила пред болницу.
Када је Сентурк ове недеље коначно изашао из болнице, Бунчук је трчала око његових инвалидских колица, скакала да би је помазио и махала репом.
- Човек се због тога осећа веома срећно. Тај пас нам је веома близак, као људско биће и веома сам срећан због тога - рекао је Сентурк.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)