ФРАНЦУСКА НА ОСМОМ МЕСТУ ПО БРОЈУ ПРЕМИНУЛИХ: За 24 сата скоро 650 особа изгубило живот од короне
У ФРАНЦУСКОЈ су у последња 24 сата забележена 23.292 нова случаја корона вируса, док је 649 људи преминуло од последица ове инфекције, показују данас објављени подаци Министарства здравља те земље.
Фото: ЕПА
Француска је на седмом месту по броју преминулих од корона вируса у свету пошто је од почетка пандемије у тој земљи регистровано 72.647 смртних случајева, преноси Ројтерс.
Од почетка пандемије корона вирусом заразило се скоро три милиона људи.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)