РАДУЈЕМ СЕ САРАДЊИ СА БАЈДЕНОМ: Борис Џонсон одушевљен након првог разговора са председником САД
БРИТАНСКИ премијер Борис Џонсон изјавио је данас после првог телефонског разговора са Џозефом Бајденом, да се радује сарадњи са новим америчким председником на њиховим заједничким циљевима, укључујући борбу против климатских промена.
Фото; Принтскрин
Према речима Џонсонове портпаролке, премијер је топло поздравио председникову одлуку да се поново придружи Париском споразуму о климатским променама, преноси Ројтерс.
- Надовезујући се на дугу историју сарадње Уједињеног Краљевства и САД у безбедности и одбрани, лидери су се поново посветили НАТО савезу и нашим заједничким вредностима у промоцији људских права и заштити демократије - рекла је портпаролка.
Препоручујемо
"САДА МОРАМО ДА ЛОБИРАМО" Дачић о Бајдену: Нереално да ће радити на заоштравању односа
23. 01. 2021. у 10:49
УЧИНИЋЕМО НЕШТО: Огласио се Трамп по први пут после инаугурације Џоа Бајдена
23. 01. 2021. у 00:20
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)