ИЗРАЕЛ СЕ ХЕРМЕТИЧКИ ЗАТВАРА: Ускоро ступа на снагу забрана путничког авио-саобраћаја
ВЛАДА Израела је потврдила да ће од понедељка у поноћ по локалном времену ступити на снагу забрана путничког авио-саобраћаја која ће важити до краја јануара.
FOTO: Depositphotos
Циљ ове мере је да се спречи ширење корона вируса и она ће важити и за иностране и за израелске авио превознике, преноси дневник Харец из Тел Авива.
- Ми смо први у свету увели овакву меру. Ни једна држава није учинила оно што ми намеравамо - да херметички затворимо нашу земљу - изјавио је премијер Израела Бењамин Нетанијаху.
Након што је влада усвојила ову меру, она мора бити потврђена и у Кнесету, у одборима за економска послове и за уставно-правна питања.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Од 209 узорака 55 позитивно на коронавирус
24. 01. 2021. у 17:53
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ ЗА ИМУНИЗАЦИЈУ У СОМБОРУ: Вакцину примило преко 2.000 људи
24. 01. 2021. у 17:40
ШВЕДСКА УВОДИ НОВЕ МЕРЕ: Затвара границе са Норвешком због новог соја вируса
24. 01. 2021. у 16:43
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)