ПОРТПАРОЛКА АЛЕКСЕЈА НАВАЉНОГ ПОНОВО ИЗА РЕШЕТАКА: На дан када јој се притвор завршио, вратила се у затвор
ПОРТПАРОЛКА руског опозиционара Алексеја Наваљног, Кира Јармуш, постала је предмет криминалне истраге јер је кршила санитарне и епидемиолошке мере због чега је поново у притвору, рекла је данас њен адвокат Вероника Попова.

Фото АП
- На дан када се њен притвор завршио, поново је завршила иза решетака на 48 сати. Речено јој је да је прекршила санитарне и епидемиолошке мере - казала је Попова за Тас с.
Московски окружни суд је у петак ставио у кућни притвор до 23. марта Олега Наваљног, брата Алексеја Наваљног, затим његову прву сарадницу Љубов Собол и Марију Аљохину, која је на челу Фондације Наваљног због кршења санитарних и епидемиолошких норми на неодобреном митингу 23. јануара.
Препоручујемо

РЕШЕНА МИСТЕРИЈА ПУТИНОВЕ ВИЛЕ: Огласио се прави власник и запушио уста Наваљном
30. 01. 2021. у 17:28

ОЛЕГ "ЗАКЉУЧАН" ДО 23. МАРТА: Одређен кућни притвор брату Алексеја Наваљног
29. 01. 2021. у 23:53

ВИРТУЕЛНИ РАСКОШ "ПУТИНОВОГ ДВОРЦА": Фотографије из виле у Гленџику (ФОТО)
29. 01. 2021. у 13:39

РУСИЈА ВИШЕ НЕЋЕ ДА ЋУТИ: Захарова жестоко одговорила немачким политичарима
28. 01. 2021. у 16:21

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)