ТУРСКА АРТИЉЕРИЈА ЖЕСТОКО БОМБАРДУЈЕ: Стигла појачања сиријске армије, спрема се хаос на северу земље

Новости онлине

01. 02. 2021. у 10:31

ТУРСКА војска је данас тешком артиљеријом гађала села Муалак и Истерахат Сакр, као и ауто-пут М4 недалеко од Ајн Исе, у провинцији Рака.

ТУРСКА АРТИЉЕРИЈА ЖЕСТОКО БОМБАРДУЈЕ: Стигла појачања сиријске армије, спрема се хаос на северу земље

Фото: Принтсцреен

О томе је известила такозвана Сиријска опсерваторија за људска права (са седиштем у Лондону), и наводи да је сиријска војска послала појачања - делови 93. бригрде су стигли у Ајн Ису.

Турци су јуче у истој области покушали да се пробију положаје курдских Сиријских демократских снага у близини села Малак, недалеко од Ајн Исе.

Једина жртва за сада је цивил ког су Турци упуцали док је пролазио поред њиховог конвоја.

Више информација о рату у Сирији и ситуацији на Блиском истоку можете прочитати КЛИКОМ ОВДЕ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

Тржишта уздрмана, али ова жаба остаје зелена: Wалл Стреет Пепе (WЕПЕ) скаче 84%