РЕАГОВАЛА И НЕМАЧКА: "Наваљни мора одмах да буде пуштен!"

02. 02. 2021. у 20:29

НЕМАЧКИ министар спољних послова Хајко Мас изјавио је да је данашње изрицање казне Алексеју Наваљном на три и по године затвора "горки ударац" за владавину закона у Русији и затражио његово хитно ослобађање.

РЕАГОВАЛА И НЕМАЧКА: Наваљни мора одмах да буде пуштен!

Фото: AP Photo/Pavel Golovkin, File/Илустрација

- Данашња пресуда Алексеју Наваљном представља горки ударац против основних слобода и владавине закона у Русији - написао је он на Твитеру, описујући гоњење Наваљног као произвољно, преноси Ројтерс.

- Алексеј Наваљни мора бити одмах пуштен - додао је Мас.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (2)

Шешељ о Петеру Мађару: Политичка еуфорија траје кратко као заљубљеност, па после сурова реалност показује своје зубе