ЈОШ ЈЕДАН МАСКОВ НЕУСПЕХ: Експлодирала прототип летелица SpaceX приликом слетања (ВИДЕО)
ПРОТОТИП летелице СН9 у оквиру програма SpaceX експлодирала је приликом слетања, јављају светски медији.

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/BBC news
Како наводи "Спутник", до несреће на југу Тексаса је дошло приликом тестирања на великим висинама.
Према писању светских медија, на друштвеним мрежама појавио се снимак како је летелица експлодирала одмах приликом слетања.
Претходни модел, летелица СН8, такође је експлодирао приликом тестирања у децембру прошле године.
Према идеји милијардера Илона Маска, који је оснивач програма SpaceX, летелица СН 8 је направљена тако да може опет да се користи и да у исто време може да однесе терет и путнике у свемир.
(телеграф,рс)
Препоручујемо

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (1)