ОВО НИЈЕ ВЕТАР, ВЕЋ ПРАВИ УРАГАН: Људи летели по улицама, морали да се држе за саобраћајне знаке - хаос у Магадану (ВИДЕО)

Новости онлине

11. 02. 2021. у 22:24

ОЛУЈНИ ветар у Магадану носио је по улицама не само делове разних конструкција него и вијао његове становнике.

ОВО НИЈЕ ВЕТАР, ВЕЋ ПРАВИ УРАГАН: Људи летели по улицама, морали да се држе за саобраћајне знаке - хаос у Магадану (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

На првим снимцима види се како се ураган обрушио на троје људи. Они се хватају за ограде и саобраћајне знаке како их ветар не би однео. На наредна два видео снимка у ваздуху лете делови кровова, а на аутомобиле падају дрвени и метални комади грађевина.

Градске власти препоручиле су житељима Магадана да не излазе напоље, а ђаци не морају да иду у школу. Према подацима Министарства за ванредне ситуације слично време задржаће се у овом граду још два дана.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (1)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници