ПРОДУЖЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ: Чешка под кључем још 14 дана
ЧЕШКА влада продужила је данас ванредно стање за наредних 14 дана због пандемије ковид-19, јавља чешка ТВ позивајући се на заменика премијера Јана Хамачека.

Фото: АП
Овај потез уследио је након договора у последњем тренутку с регионалним лидерима, који су ту меру затражили након што су посланици прошле недеље одбили продужење ванредног стања, јављаи Ројтерс.
"То је тренутно једини начин да се носимо са кризом у нашој земљи“, твитовао је гувернер региона Моравско-Шлеска Иво Вондрак.
Парламентарци су претходно одбили молбе премијера Андреја Бабиша за проширење овлашћења, упркос његовим упозорењима на колапс здравствене заштите због ширења заразе.
Земља од 10,7 милиона готово је непрекидно у различитим нивоима закључавања од октобра.
Препоручујемо

СЕЋАЊЕ НА ВАНРЕДНО СТАЊЕ: У Дому омладине у Крагујевцу изложба „Време кад је стао град“
03. 02. 2021. у 19:22

ПРОДУЖЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ: Јапан се и даље бори са великим бројем новозаражених
01. 02. 2021. у 16:08

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)