ВЛАДА РУМУНИЈЕ ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Вакцинација против короне неће бити обавезна

15. 02. 2021. у 12:32

РУМУНСКИ премијер Флорин Кацу потврдио је данас у парламенту да вакцинација против корона вируса неће бити обавезна.

ВЛАДА РУМУНИЈЕ ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Вакцинација против короне неће бити обавезна

Фото: ЕПА

- Постоји предлог закона о вакцинацији који је у Парламенту три године, и он нема никакве везе с текућом кампањом имунизације - поручио је премијер упитан о могућности да становништво буду законски обавезано да се вакцинише против ковид 19, преноси Ађерпрес.

Кацу је рекао да о томе није ни било разговора, а да је министар здравља Реад Араф пре њега већ саопштио да кампања вакцинације против ковид-19 неће бити обавезна, наводи агенција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ МЕДВЕДЕВА: Три земље повећавају војну активност у близини руске територије