УЗ ПОМОЋ РУСКОГ ЦЕНТРА: У Сирији се отварају још три контролна пункта за излаз становника из Идлиба
21. 02. 2021. у 22:38
У СИРИЈИ ће у понедељак бити отворена три контролна пункта за излаз становника из Идлиба, саопштио је на брифингу заменик начелника Руског центра за помирење зараћених страна у Сирији, контраадмирал Вјачеслав Ситник.
Повезане вести

РУСИЈА, ИРАН И ТУРСКА ЗА ПРЕГОВАРАЧКИМ СТОЛОМ: У Сочију почео тространи састанак о Сирији
У СОЧИЈУ се одржава састанак делегације гараната „астанског процеса“ о Сирији – Русије, Ирана и Турске.
16. 02. 2021. у 19:16

ОДБИЛИ СУ РУКУ КОЈУ ИМ ЈЕ РУСИЈА ПОНУДИЛА: Американци неће да учествују на преговорима о Сирији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе одбиле су да учествују на састанку у Астанском формату (Русија, Турска, Иран) о Сирији у Сочију у својству посматрача, саопштио је специјални изасланик председника Русије за Сирију Александар Лаврентјев.
16. 02. 2021. у 09:49

РУСКИ СПЕЦИЈАЛЦИ РАЗБИЛИ ТЕРОРИСТИЧКЕ ЋЕЛИЈЕ: Велике акције на Криму и у Татарстану, пали финансијери исламиста у Сирији (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Федералне службе безбедности Русије (ФСБ) и Службе за финансијски мониторинг ликвидирали су ћелију на Криму и Татарстану која је прикупљала новац за милитанте ДАЕШ-а, саопштио је Центар за односе с јавношћу ФСБ-а.
16. 02. 2021. у 09:30

РУСКИ АВИОНИ ЧУВАЈУ СИРИЈУ: За десет дана извели 700 ваздушних напада, хаос у редовима терориста
РУСКИ ратни авиони су у последњих 10 дана извели готово 700 ваздушних напада на ћелије Исламске државе у централној Сирији, саопштила је такозвана Сиријска опсерваторија за људска права са седиштем у Лондону (СОХР).
14. 02. 2021. у 14:53

ТУРЦИ НАПАЛИ РУСКУ ВОЈНУ БАЗУ? Обавештајна истрага у току, "Касирге" пружају подршку џихадистима
РУСКИ медији преносе за сада непотврђену информацију да су турске јединице биле умешане у недавни напад на руску базу Хмејмим у сиријској провинцији Латакија.
13. 02. 2021. у 15:02

ШЕФ РУСКИХ ОБАВЕШТАЈАЦА САОПШТИО ЈЕЗИВУ ИНФОРМАЦИЈУ: Џихадисти из Сирије планирају нападе током протеста, поменуо и Американце
СПЕЦИЈАЛНЕ службе редовно добијају сигнале о плановима терориста у Русији, стечено је огромно искуство и земља је прилично поуздано заштићена од тог зла, рекао је шеф Спољне обавештајне службе Русије Сергеј Наришкин.
12. 02. 2021. у 16:42

СТРАХОВИТИ РУСКИ ВАЗДУШНИ НАПАД: Разорна паљба потпуно уништила непријатељске позиције (ВИДЕО)
РУСКЕ ваздухопловне снаге извеле су нови талас ваздушних напада на Хајат Тахрир ал Шам и друге милитанте које подржавају Турци у сиријском Идлибу.
12. 02. 2021. у 14:01
Најновије из рубрике

ДЕЧАК (2) ПРЕМИНУО У ТЕШКОЈ САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Био је омиљен на интернету - родитељи скрхани, поделили болне детаље (ВИДЕО)
ДЕЧАК је био омиљен на ТикТоку због својих слатких реакција на родитељске забране, а породични канал броји више од 400.000 пратилаца.
29. 04. 2025. у 10:09

уживоРАТ У УКРАЈИНИ: Експлозије у Кијеву - Талас руских напада на Украјину
РАТ у Украјини- 1.161. дан.
29. 04. 2025. у 07:37 >> 08:44

АМЕРИЧКИ ЛОВАЦ ВРЕДАН 70 МИЛИОНА ДОЛАРА ЗАВРШИО НА ДНУ ЦРВЕНОГ МОРА! Хитно се огласила морнарица - Посада изгубила контролу над млазњаком
БОРБЕНИ авион Ф/А-18 откотрљао се са палубе носача авиона "Ју-Ес-Ес Хари С. Труман" и потонуо на дно Црвеног мора, саопштила је америчка морнарица.
29. 04. 2025. у 08:30

ШПАНИЈА СЕ ПОЛАКО ВРАЋА У НОРМАЛУ: До пет јутрос 92 одсто потрошача добило струју (ФОТО)
ШПАНСКИ оператер Ред Електрика саопштио је данас да је до 05 часова по локалном времену више од 92 одсто потрошача снабдевено електричном енергијом, као и да су све трафостанице под напоном.
29. 04. 2025. у 08:12

НЕ ЗНА СЕ КАДА БИ МОГЛО ДА ДОЂЕ ДО ПОТПУНОГ ОБНАВЉАЊА МРЕЖЕ: Око 6,2 милиона потрошача у Португалу добило струју
ПОРТУГАЛСКИ оператер за дистрибуцију електричне енергије Е-Редес саопштио је да је до поноћи 6,2 милиона потрошачау тој земљи имало струју.
29. 04. 2025. у 07:57
Коментари (0)