ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
22. 06. 2026. у 13:01
23. 06. 2026. у 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. у 21:23
Borka
28.02.2021. 19:47
Ja primih AstraZeneku sa 66 godina, bez nuspojava evo vec 7 dana. Ovi Nemci mrze Engleze..kao njihova je bolja.U sta se ovo sve pretvorilo?
Mima
28.02.2021. 21:28
I ja sam primila sa 60 ali 5 dana temp oko 38