РУСКИ АДМИРАЛ СЕ ХИТНО ОБРАТИО: Принудно слетео Ми-35 у Сирији, ево шта је било са посадом
ЗАМЕНИК шефа Руског центра за помирење зараћених страна у Сирији Вјачеслав Ситник изјавио је данас да је један руски хеликоптер Ми-35 принудно слетео због техничких проблема током лета изнад провинције Хасака.

Фото: Принтсцреен
- Ваздушно-патролна мисија није у потпуности спроведена. Током мисије, Ми-35 је извршио хитно слетање због техничког квара - рекао је Ситник.
ТАСС преноси на основу саопштења Министарства одбране да је након принудног слетања посада руског хеликоптера брзо евакуисана на аеродром и да животи пилота нису угрожени.
Препоручујемо

ОВО ЈЕ ПОТПУНО ДРУГАЧИЈИ РАТ: Шта се то последњих месеци "закувава" у Сирији
28. 02. 2021. у 21:36

НЕШТО СЕ СПРЕМА? Америчка војска извела терористе Исламске државе из своје базе
28. 02. 2021. у 14:01

ПОЖАР У ИЗБЕГЛИЧКОМ КАМПУ У СИРИЈИ: Најмање четворо страдалих, међу којима је једно дете
28. 02. 2021. у 09:24

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)