ДИЗНИЛЕНД СЕ ОТВАРА У АПРИЛУ? Иако је подручје у тамноцрвеној зони, управа се нада побољшању ситуације
ГЛАВНИ директор групације Дизни Боб Чапек очекује да ће највећи забавни парк на свету Дизниленд бити отворен до краја априла, захваљујући одлуци калифорнијских власти о попуштању епидемиолошких мера након пада броја заражених корона вирусом у тој држави, преноси SEEbiz.

Фото: Free Images Pixabay
- Надамо се да ће се ситуација и даље поправљати и да ћемо до краја априла моћи да отворимо наше паркове за посетиоце уз ограничење капацитета - каже Чапек.
Навео је да ће у наредних недељу дана бити објављен датум отварања Дизниленда.
Калифорнија је у петак известила да би Дизниленд и други забавни паркови, затворени због пандемије пре годину дана, могли бити отворени 1. априла ако њихов округ више не буде у "тамноцрвеној зони”, подручју највећег ризика по калифорнијским мерилима.
Округ Оринџ, у коме је Дизниленд, још је у "тамноцрвеној зони", али би за неколико недеља могао да пређе на нижи, црвени ниво.
Препоручујемо

СВЕТСКА ТРГОВИНСКА ОРГАНИЗАЦИЈА АПЕЛУЈЕ НА СЗО: Повећати производњу вакцина што пре
09. 03. 2021. у 22:28

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)